7 вересня в селищі Шацьк, з благословення владики Володимира, відбулися збори духовенства Шацького благочиння. Зібрання провів благочинний Шацької округи прот. Микола Вихор.
Були розглянуті питання про проведення недільних шкіл по парафіях, організацію бібліотек при храмах, духовного життя парафій. Також про підготовку до святкування 1100 років Зимненському монастирю, яке відбудеться 23-24 вересня в с. Зимно Володимир-Волинської єпархії та 20-річчя відкриття Різдво-Богородичного храму смт. Шацьк, архієрейське богослужіння назначено на 1 жовтня, початок о 9.00год.