Селище Шацьк розташоване в мальовничому озерному краю і славиться далеко за межами Волинської області. В минулому році відзначили 600 років заснування поселення. А перша згадка про храм датується 1510р., престол освячено в честь свята Різдва Богородиці. Кожного року 21 вересня відзначають престольне свято храму.
В цьому році у Шацьку подвійне свято. Місцевою владою було вирішено на престольне свято відзначати день селища. Розпочалось святкування Богослужінням в храмі, на яке прибули священики Шацького благочиння. Храм був переповнений вірянами і паломниками. Літургію очолив благочинний прот. Микола Вихор. Повчальне слово виголосив ієрей Володимир Гичка. Богослужіння завершилось хресною ходою і молебнем, після якого благочинний привітав всіх зі святом.
Продовжилось святкування о 16.00 біля місцевого будинку культури. Відзначити день селища були запрошені священики Шацького благочиння і хор Богородичного храму. Перед початком концертної і конкурсної програми хор виконав молитву за Україну «Боже Великий Єдиний нам Україну храни». Прот. Микола Вихор привітав всіх зі святом, благословив початок святкування дня селища, також зазначив, що приємно цей день відзначати на престольне свято.
На святі були присутні представники місцевої влади. З словами привітання до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Найда Володимир Степанович, голова селищної ради Сорока Віктор Іванович і голова районної ради Голядинець Володимир Васильович.
Після офіційної частини свята розпочалась розважальна програма, під час якої були нагороджені жителі селища. Нагороди отримали: найстаріша жителька селища, наймолодший житель, подружня пара, які 63 роки разом і наймолодші подружні пари. Далі свято продовжилось концертною програмою, конкурсами та безпрограшною лотереєю.