Сайт працює з благословення Преосвященнішого Володимира
Єпископа Володимир-Волинського і Ковельського.
ГОЛОВНА СВЯЩЕНИКИ Гостьова книга 
шАЦЬК
зАБУЖЖЯ
ОСТРІВЯ
ПІЩА
ПУЛЕМЕЦЬ
ПУЛЬМО
РОСТАНЬ
сМОЛЯРИ СВІТЯЗЬКІ
СТОЛиНСЬКІ СМОЛЯРИ
світязький монастир
 православний календар
44012, Волинська обл.,

смт. Шацьк вул., Незалежності 28б

Шацьке благочиння

Лекція для прикордонників

 

На території Грабівської сільської ради (Шацький район) діє відділ державної прикордонної служби «Грабове», працівники якого працюють над забезпеченням дотримання порядку в прикордонній смузі та охороною українсько-польської частини державного кордону України.

2 січня 2017 року настоятеля Свято-Іллінського храму села Грабове протоієрея Дмитра Ковальчука було запрошено провести урок-лекцію на тему: «Світові релігії. Вплив православ’я на моральність українського народу».

Отець Дмитро провів бесіду із солдатами строкової служби ВПС «Грабове», метою якої було донести військовослужбовцям, що незалежно від місця перебування і покладених обов’язків, завжди потрібно дбати про свій духовний світ, про людське ставлення до усіх, з ким доводиться стикатися на життєвій дорозі, цінувати те, що посилає Господь і бути відповідальними за себе і близьких.

Священик розповів військовослужбовцям про заснування Церкви Христової, а також дав відповіді на ряд запитань: про розділення церков, про пости у Православній Церкві, про Різдвяний піст і значення його для християн, про сповідь і причастя, про Різдво Христове і цикл свят, пов’язаних з ним, про освячення Йорданської води (великої аігасми), про традиції водо хрещенського купання.

На закінчення батюшка привітав усіх з Новим роком і наступаючими Різдвяними святами. Побажав усім міцного здоров’я, миру в державі і успішного закінчення строкової служби. Заступник начальника ВПС «Грабове» з персоналу майор Горніч Микола Адамович в свою чергу також подякував протоієрею Дмитру Ковальчуку і запросив до подальшої співпраці. Він пообіцяв, що незабаром у відділі прикордонної служби спільними зусиллями буде створена кімната для молитви.

 

Прес-служба Шацького благочиння

 

 

  Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Дизайн Кликоцюк Є.В. © 2009 Всі права захищені 2009 http://sh-orthodox.org.ua/
Передрук інформації можливий тільки при наявності активного посилання на джерело!
Редактор прот. Олександр Кликоцюк