Сайт працює з благословення Преосвященнішого Володимира
Єпископа Володимир-Волинського і Ковельського.
ГОЛОВНА СВЯЩЕНИКИ Гостьова книга 
шАЦЬК
зАБУЖЖЯ
ОСТРІВЯ
ПІЩА
ПУЛЕМЕЦЬ
ПУЛЬМО
РОСТАНЬ
сМОЛЯРИ СВІТЯЗЬКІ
СТОЛиНСЬКІ СМОЛЯРИ
світязький монастир
 православний календар
44000, Волинська обл.,

смт. Шацьк вул., Незалежності 28б

Шацьке благочиння

На Петра і Павла до святої обителі!

 

Древній Петропавлівський храм с. Світязь вже вкотре збирає всіх вірян і священиків на престольне свято. По особливому це свято почали відзначати з тих пір, як тут була заснована обитель, до якої поспішають не тільки парафіяни, але і паломники з різних сіл і міст, навіть з сусідньої Білорусії приїжджають помолитись.

Цього року на свято первоверховних апостолів Петра і Павла також прибуло чимало паломників. Не дивлячись на похмуру погоду і дощ всі поспішали на молитву. Священики Шацької округи на чолі з благочинним прот. Миколою Вихором, приступивши до Таїнства Сповіді, готувались до зустрічі єпископа Володимира, який з архіпастирським візитом прибув до обителі. На святі також були присутні благочинні і священики з інших районів.

Богослужіння планували проводити на вулиці, але з-за непогоди служба відбулась у самому храмі, який не зміг вмістити таку велику кількість прихожан і паломників, багатьом прийшлось стояти надворі.

Літургію очолив преосвященніший Володимир єпископ Володимир-Волинський і Ковельський. Йому співслужили архімандрит Арсеній намісник монастиря, благочинні Шацького і Ковельського округу і священики.

По закінченні богослужіння вийшли на подвір’я храму звершити молебень, під час якого було читання Євангелія. Після цього єпископ Володимир привітав всіх з святом бажаючи здоров’я і терпіння у нелегких трудах архімандриту Арсенію. Закликаючи також у цей складний час, для нашої держави, до посиленої молитви за мир на наших землях.

В свою чергу архімандрит Арсеній подякував владиці за спільну молитву, хороші слова настанови і привітання. Також всіх священиків, прихожан і паломників привітав з святом, запрошуючи всіх до святої обителі, двері якої завжди відкриті для всіх бажаючих помолитись.

Фотогалерея:

 

Прот. Олександр Кликоцюк

  Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Дизайн Кликоцюк Є.В. © 2009 Всі права захищені 2009 http://sh-orthodox.org.ua/
Передрук інформації можливий тільки при наявності активного посилання на джерело!
Редактор прот. Олександр Кликоцюк