Сайт працює з благословення Преосвященнішого Володимира
Єпископа Володимир-Волинського і Ковельського.
ГОЛОВНА СВЯЩЕНИКИ Гостьова книга 
шАЦЬК
зАБУЖЖЯ
ОСТРІВЯ
ПІЩА
ПУЛЕМЕЦЬ
ПУЛЬМО
РОСТАНЬ
сМОЛЯРИ СВІТЯЗЬКІ
СТОЛиНСЬКІ СМОЛЯРИ
світязький монастир
 православний календар
44000, Волинська обл.,

смт. Шацьк вул., Незалежності 28б

Шацьке благочиння

Зілля освящали і медом пригощали.

 

Бджолярів з давніх-давен шанували на українській землі. Протягом сторіч виготовлення меду з кропіткого ремесла перетворилося на справжнє мистецтво. Мед на столі - радість у господі. З ним українці відзначають свята, частують гостей, лікують недуги. Його секрети відкриваються лише дбайливим і працьовитим. За давніми переказами, лише в того водитимуться бджоли, хто від природи наділений щирістю, врівноваженим характером, доброю вдачею.

Таким справжнім пасічником є настоятель Свято-Миколаївського храму с. Пульмо протоієрей Олександр Черевко. За покликанням душі Ви долучилися до надто складної, але дуже цікавої справи, яку наші пращури започаткували в сиву давнину та секретів якої природа приберегла ще на багато поколінь пасічників. Мед має цілющі та лікувальні властивості, ним полюбляють ласувати всі, але чомусь пасіку в нашому селі має тільки батюшка. Мабуть, це непроста та клопітка справа. Бджола - Божа комаха, і розуміє її найкраще лише священик.

Батюшка Олександр - людина щедрої душі, серце якої наповнене любов'ю та добром. Пасіку він тримає не лише для своєї сім'ї а з радістю пригощає медом всіх своїх прихожан. І в цьому році на Медового Спаса, 14 серпня, батюшка освятив мед зі своїх вуликів і щедро роздав всім прихожанам храму, і гостям, які були присутні на богослужінні. Почастувалися освяченим медом поляки, які, проїжджаючи через с. Пульмо, просто не могли не зупинитися біля окраси нашого села, Свято-Миколаївської церкви. Батюшка приготував і роздав 500 стаканчиків меду.

Є в нашому селі люди, які через певні проблеми не можуть відвідувати храм. Але їх отець Олександр не забуває, провідує і медом пригощає. Вистачає в нього любові для кожного. Ми дякуємо Вам, всечесний отче, вітаємо зі святом Пасічника. Нехай ваше життя буде багатим на щастя, добро, а доля стелиться барвистим рушничком достатку, родинного тепла і Божої благодаті. Плідної Вам праці, щедрого медозбору, хай здійснюються Ваші духовні задуми на славу Божу, а на столі, хай завжди буде мед, як символ благополуччя і здоров'я. Зичимо плідної роботи на шляху служіння Богові. Молимо милосердного Господа, щоб благословив Вас і Вашу родину своєю ласкою на довгії і благії літа. Низько вклоняємося Вам і кажемо: «Спаси вас, Господи!».

Фотогалерея:

 

З любов 'ю Ваша паства.

  Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Дизайн Кликоцюк Є.В. © 2009 Всі права захищені 2009 http://sh-orthodox.org.ua/
Передрук інформації можливий тільки при наявності активного посилання на джерело!
Редактор прот. Олександр Кликоцюк