Сайт працює з благословення Преосвященнішого Володимира
Єпископа Володимир-Волинського і Ковельського.
ГОЛОВНА СВЯЩЕНИКИ Гостьова книга 
шАЦЬК
зАБУЖЖЯ
ОСТРІВЯ
ПІЩА
ПУЛЕМЕЦЬ
ПУЛЬМО
РОСТАНЬ
сМОЛЯРИ СВІТЯЗЬКІ
СТОЛиНСЬКІ СМОЛЯРИ
світязький монастир
 православний календар
44000, Волинська обл.,

смт. Шацьк вул., Незалежності 28б

Шацьке благочиння

Паломницька поїздка

 

Цього року учні недільної школи села Забужжя з Божим благословенням і за сприяння настоятеля нашого храму протоієрея Іоанна вирушили у паломницьку поїздку по храмах Шацького району. Ми відвідали багато храмів, серед яких храм святої великомучениці Варвари (с.Острів’я), храм Казанської ікони Божої Матері (с. Піща), Свято – Миколаївський храм (с. Пульмо), храм святого архістратига Божого Михаїла (с.Пулемець), храм святої праведної Анни (с.Мельники), капличку освячену на честь святителя Миколая Чудотворця (с.Гаївка), храм Різдва Пресвятої Богородиці (смт. Шацьк). На завершення нашої подорожі відвідали Петропавлівський монастир, що розташований у селі Світязь.

У храмах настоятелі розповідали нам захоплюючі історії про будівництво та існування того чи іншого храму. Потім вони розповідали не тільки історії про свої храми, а і про життя святих, на честь яких вони збудовані. У деяких селах були нові церкви, у деяких вже старенькі, але не зважаючи на це, у кожної своя історія.

Настоятелі храмів зустріли нас досить привітно. Отець Петро з села Мельники після екскурсії пригостив сніданком. Батюшка Олександр – настоятель храму у селі Пульмо пригостив усіх морозивом і розповів цікаві історії про життя та подвиги покровителя їхнього храму і за що він став улюбленцем дітвори. Також він розповів про смерть священика який служив у храмі під час війни, і його сім’ї, яких закатували до смерті. Нас дуже зворушила і зачепила за душу ця історія.

По дорозі додому ми заїхали до Петропавлівського чоловічого монастиря у селі Світязь, де нам провели екскурсію по ще недобудованому монастирі. Ми побачили келії, у яких згодом будуть жити монахи, і два монастирські храми, у той день розписувались іконами. Перед вечірнею нам провели екскурсію у постійно діючому храмі, де детально описали його будову та історію.

Загалом поїздка видалась цікавою і захопливою. Ми взнали багато нового про церкви сусіднього благочиння. Всі були задоволені, а на згадку про подорож кожен привіз додому іконку з зображенням святого Сергія Радонежського, покровителя учнів, якими благословив нас батюшка Олександр з села Ростань.

Фотогалерея:

 

Староста недільної школи Гурко Ірина.

  Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Дизайн Кликоцюк Є.В. © 2009 Всі права захищені 2009 http://sh-orthodox.org.ua/
Передрук інформації можливий тільки при наявності активного посилання на джерело!
Редактор прот. Олександр Кликоцюк