Сайт працює з благословення Преосвященнішого Володимира
Єпископа Володимир-Волинського і Ковельського.
ГОЛОВНА СВЯЩЕНИКИ Гостьова книга 
шАЦЬК
зАБУЖЖЯ
ОСТРІВЯ
ПІЩА
ПУЛЕМЕЦЬ
ПУЛЬМО
РОСТАНЬ
сМОЛЯРИ СВІТЯЗЬКІ
СТОЛиНСЬКІ СМОЛЯРИ
світязький монастир
 православний календар
44000, Волинська обл.,

смт. Шацьк вул., Незалежності 28б

Шацьке благочиння

Спільними зусиллями храм збудуємо

 

Будівництво храму велика і відповідальна справа. З давніх-давен, перед початком возведення стін, закладали наріжний камінь і освячували місце, читаючи особливі прохання і молитви.

Такий момент настав і для прихожан тимчасового храму преподобного Онуфрія Великого в смт. Шацьк. Місце для будівництва було вибране і залито фундамент. А 15 листопада на закладку наріжного каменю прибув єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, благочинний Шацької округи прот. Микола Вихор та священики Шацького благочиння.

На освячення місця також зібралась чимала кількість прихожан, серед яких були голова держадміністрації Найда Володимир Степанович і директор санаторію «Лісова Пісня» Карпук Віктор Наумович, який є одним з фундаторів будівництва.

У приготовленому місці було закладено наріжний камінь і пам’ятна капсула. Після чину освячення владика Володимир звернувся до прихожан і гостей свята зі словами привітання і повчання. Настоятель храму ієрей Володимир Гичка подякував єпископу Володимиру і священикам, які прибули на свято, за спільну молитву і підтримку.

Фотогалерея:

 

Відео-файли

 

 

Прот. Олександр Кликоцюк

17. 11. 2012р.

  Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Дизайн Кликоцюк Є.В. © 2009 Всі права захищені 2009 http://sh-orthodox.org.ua/
Передрук інформації можливий тільки при наявності активного посилання на джерело!
Редактор прот. Олександр Кликоцюк