Сайт працює з благословення Преосвященнішого Володимира
Єпископа Володимир-Волинського і Ковельського.
ГОЛОВНА СВЯЩЕНИКИ Гостьова книга 
шАЦЬК
зАБУЖЖЯ
ОСТРІВЯ
ПІЩА
ПУЛЕМЕЦЬ
ПУЛЬМО
РОСТАНЬ
сМОЛЯРИ СВІТЯЗЬКІ
СТОЛиНСЬКІ СМОЛЯРИ
світязький монастир
 православний календар
44000, Волинська обл.,

смт. Шацьк вул., Незалежності 28б

Шацьке благочиння

Шацьке благочиння долучилось до доброї справи

 

Нещодавно на теренах Шацького району почала свою діяльність група волонтерів «Небайдужі», яка була створена з ініціативи місцевого підприємця Нелі Сацюк. Волонтери займаються організацією допомоги військовим з Шацького району які служать в зоні АТО. На прохання групи відгукнулись підприємці Шацького району, які допомагають матеріально, продуктами, теплими речами і всім необхідним в повсякденному побуті солдатів.

До цієї доброї справи долучились священики Шацької округи на чолі з благочинним прот. Миколою Вихором. В місцевих храмах оголосили збір пожертви для адресних посилок, які готують волонтери. Дійсно небайдужих людей знайшлось немало. Люди несли домашню консервацію, теплий одяг, носки, сірники, крупи і все що необхідно нашим солдатам. Також зібрали кошти у сумі 3030грн. Все це було передано групі волонтерів для подальшої пересилки нашим солдатам з Шацького району. Висловлюємо подяку всім, хто трудиться в цій добрій справі і прихожанам всіх храмів Шацького благочиння, які були небайдужі у підготовці цієї допомоги.

Звичайно ми всі розуміємо що це не замінить нашим солдатам домашнього тепла, любові матері і близьких людей. Але надіємось, що в такий нелегкий час для нашої країни ця допомога зігріє серця наших військових.

У наших храмах лунають молитви до Господа про припинення кровопролиття на сході нашої країни. Всі ми молимось, щоб наші солдати в скорому часі повернулись додому цілими і неушкодженими.

Фотогалерея:

 

Прес-служба Шацького благочиння

  Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Дизайн Кликоцюк Є.В. © 2009 Всі права захищені 2009 http://sh-orthodox.org.ua/
Передрук інформації можливий тільки при наявності активного посилання на джерело!
Редактор прот. Олександр Кликоцюк