Шацьке благочиння |
|
Шацьк оновлюється |

17 серпня 2012року відбулись знакові події для селища Шацьк і району. В цей день в райцентрі відкривали нові приміщення районної лікарні і центру зайнятості. Було звершено освячення цих закладів духовенством Шацького благочиння, на чолі з благочинним Шацької округи протоієреєм М. Вихором.
На відкритті були присутні народний депутат України Г.Є. Смітюх, Голова облдержадміністрації Б.П.Клімчук, керівництво Шацького району.
Фотогалерея:
Прес-служба Шацького благочиння
|