Шацьке благочиння |
|
Прославили Бога! |

17 жовтня, у здравниці Шацького району санаторію «Лісова Пісня», відбувся виступ церковного хору Різдво-Богородичного храму селища Шацьк під керівництвом Оксани Демедюк. Концерт проводився з благословення благочинного Шацької округи прот. Миколи Вихора. Виступ підготували для відпочиваючих, які приїжджають в санаторій з усіх куточків України, а також з-за кордону, щоб відпочити і пройти курс лікування.
На концерті були виконані богослужбові твори, псалми та пісні, які оспівують красу Волинського краю. Також виступили вокальна група «Зорепад» і найменші учасники церковного хору, які виконали твір про маму.
По закінченні концерту прот. Миколою Вихором було виголошено многоліття. Він звернувся до присутніх слухачів з словами привітання і подяки. І зазначив, що зараз, дякуючи Богу, ми маємо змогу вільно молитись і прославляти Всевишнього у піснеспівах. Також віддавати часточку духовної любові і тепла для відпочиваючих, щоб вони могли оздоровлюватись не тільки тілесно, але і духовно.
Ієрей Олександр Кликоцюк
|