Сайт працює з благословення Преосвященнішого Володимира
Єпископа Володимир-Волинського і Ковельського.
ГОЛОВНА СВЯЩЕНИКИ Гостьова книга 
шАЦЬК
зАБУЖЖЯ
ОСТРІВЯ
ПІЩА
ПУЛЕМЕЦЬ
ПУЛЬМО
РОСТАНЬ
сМОЛЯРИ СВІТЯЗЬКІ
СТОЛиНСЬКІ СМОЛЯРИ
світязький монастир
 православний календар
44000, Волинська обл.,

смт. Шацьк вул., Незалежності 28б

Шацьке благочиння

Духовний наставник дбає про корисне дозвілля підростаючого покоління

 

Ми любимо Вас за доброту і щирість, за теплі та розрадливі слова, тож хай Господь пошле Вам з неба милість, Пречиста Діва хай в житті допомога.

З такими словами звертаються до настоятеля Свято-Миколаївського храму с. Пульмо протоієрея Олександра Черевка наймолодші прихожани, дякуючи за уроки добра, милосердя, за любов, яку Він дарує кожному. Батюшка присутній на всіх важливих подіях у селі. Жодна шкільна урочистість не обходиться без Божого благословення, яке іде із уст священика. Отець Олександр благословляє дітей на навчання в школу, на літній відпочинок, в дорогу самостійного життя на випускному вечорі зі словами, щоб вони ніколи не розгубили на дорозі життя доброти і людяності, любові і милосердя, співчуття і справедливості, а збагатили цей світ лише добрими вчинками. І щоб нашими життєвими орієнтирами були віра в Бога, любов до всіх і до кожного.

Двері школи та дитячого садочку завжди відчинені для нашого духовного наставника. Скільки радості було в наших випускників дитячого садка… Цікаві сюрпризи 1 липня чекали дітей на святі «Прощавай, дитячий садок!». Маленькі випускники разом з батьками та працівниками ДНЗ с. Пульмо помолилися в храмі, дітки поставили свічечки на підсвічник зі словами «Господи, благослови!». На подвір’ї, біля хреста, дошкільнята посадили свої перші деревця, нагодували молоком їжака, якого приручив настоятель храму, а також отримали повітряні кульки із сюрпризом. Серце радіє, скільки мудрих ідей реалізовує наш батюшка для дітей, скільки любові, тепла, доброти випромінює він на оточуючих.

Дбає духовний наставник і про корисне дозвілля підростаючого покоління. Багато приємних вражень отримали юні парафіяни, коли дружно ловили рибу на ставку в батюшки і з великим апетитом смакували юшкою та медом. Як цікаво було побувати на прикордонній заставі в с. Грабове або поїхати зі священиком до озера Світязь і там активно відпочити, та ще посмакувати стравами, приготованими на вогні. А нещодавно юні парафіяни нашого храму зустрічалися зі своїми ровесниками-прихожанами Свято-Георгіївського храму смт Голоби та однолітками Свято-Іллінського храму с. Борочиче. Всі разом помолилися в нашій церкві, відвідали Світязький Петро-Павлівський монастир. А ввечері однією дружною церковною родиною спілкувалися та відпочивали біля озера, слухаючи з насолодою розповіді та повчання отця Олександра. Адже де б ми не були, батюшка завжди дбає про наше духовне виховання, навчаючи нас любові до Бога та ближнього, жити за Заповідями Божими, збагачувати світ радістю та добром.

Сьогодні ми висловлюємо Вам щиру вдячність за велику батьківську любов, яку Ви випромінюєте й даруєте нам, повагу, прекрасний приклад ревного служіння Господу, відкрите, добре серце, самовіддану і великодушну працю у Господньому винограднику. У наш нелегкий час Ви несете людям Слово Боже, наповнюєте наші серця добром, миром, взаєморозумінням, радістю, Божою благодаттю. Дякуємо Вам за теплоту, турботу і любов. Хай зерна цієї любові, що Ви посіяли в нших юних серцях, проростають плодами милосердя і добра на Славу Божу і Вам на радість.

Батюшко, ми любимо Вас, а ще вітаємо з днем народження! Сьогодні ми із щирістю й любов’ю бажаєм довгих років і добра, багато радості та доброго здоров’я на довгий вік, на многії літа. Хай доля щедро нагородить Вас здоров’ям, щастям, радістю й терпінням, і щоб Ви прожили до сотні літ під Божим і людським благословенням!

Фотогалерея:

 

З повагою та щирістю юні прихожани Свято-Миколаївського храму.

  Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Дизайн Кликоцюк Є.В. © 2009 Всі права захищені 2009 http://sh-orthodox.org.ua/
Передрук інформації можливий тільки при наявності активного посилання на джерело!
Редактор прот. Олександр Кликоцюк