Сайт працює з благословення Преосвященнішого Володимира
Єпископа Володимир-Волинського і Ковельського.
ГОЛОВНА СВЯЩЕНИКИ Гостьова книга 
шАЦЬК
зАБУЖЖЯ
ОСТРІВЯ
ПІЩА
ПУЛЕМЕЦЬ
ПУЛЬМО
РОСТАНЬ
сМОЛЯРИ СВІТЯЗЬКІ
СТОЛиНСЬКІ СМОЛЯРИ
світязький монастир
 православний календар
44000, Волинська обл.,

смт. Шацьк вул., Незалежності 28б

Шацьке благочиння

Подаруночки від святого Миколая

 

Цього свята з нетерпінням чекають дорослі і дітвора. Свято Миколая по особливому радісне, воно наповнене солодкими подарунками і привітаннями. Так і цього року на престольне свято до Миколаївського храму поспішали дітвора і дорослі, щоб вознести свою молитву до святого Миколая в ці непрості дні для нашої країни. Разом з тим малюки знали, що обов’язково отримають солодкі подаруночки від святого Миколая.

Древній Миколаївський храм с. Пульмо Шацького благочиння ледве вмістив всіх прихожан і паломників, які зібрались на Божественну Літургію. На свято прибули священики з різних благочинь Шацького, Камінь-Каширського, Любешівського і з сусідньої Білорусії, всіх налічувалось 22 священнослужителі. Літургію очолив протоієрей Стефан Кисіль клірик храму святої Параскеви Пятниці с. Осівці Камінь-Каширського району. По особливому возносили свої молитви до угодника Божого Миколая, просили миру для країни і єдності православних, щоб припинились кровопролиття на Сході України, а також укріплення канонічної Церкви.

Всі діти, які були в храмі приступили до Святого Причастя і настоятель храму всім роздавав солодкі подаруночки. Після чого вийшли з хресною ходою навколо храму, по завершенні якої настоятель храму привітав всіх зі святом і запросив паломників на трапезу, яку приготували прихожани, щоб підкріпити тілесні сили.

Біля храму волонтери Шацького району розмістили благодійний ярмарок, кошти від продажу сувенірів підуть на підтримку наших воїнів Шацького району, які несуть службу на сході України.

Фотогалерея:

 

Прес-служба Шацького благочиння

  Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Дизайн Кликоцюк Є.В. © 2009 Всі права захищені 2009 http://sh-orthodox.org.ua/
Передрук інформації можливий тільки при наявності активного посилання на джерело!
Редактор прот. Олександр Кликоцюк