Сайт працює з благословення Преосвященнішого Володимира
Єпископа Володимир-Волинського і Ковельського.
ГОЛОВНА СВЯЩЕНИКИ Гостьова книга 
шАЦЬК
зАБУЖЖЯ
ОСТРІВЯ
ПІЩА
ПУЛЕМЕЦЬ
ПУЛЬМО
РОСТАНЬ
сМОЛЯРИ СВІТЯЗЬКІ
СТОЛиНСЬКІ СМОЛЯРИ
світязький монастир
 православний календар
44000, Волинська обл.,

смт. Шацьк вул., Незалежності 28б

Шацьке благочиння

Робіть добро, хай його чує цілий світ!

 

Вже вкотре прихожани Миколаївського храму с. Пульмо зустрічають свято на честь свого покровителя святителя Миколая Чудотворця. Кожного року це свято є радісним і довгоочікуваним. З нетерпінням його чекають дітвора і дорослі, поспішаючи до храму, щоб прославити угодника Божого Миколая в молитвах і піснеспівах.

Цього року також в храмі зібралось чимало прихожан і гостей свята. Прикрасили богослужіння священики Шацького благочиння і з інших районів та єпархій.

Під час Літургії багато діток причастились святих Христових Таїн і кожен отримав солодкий подаруночок та іконку святителя Миколая від настоятеля храму прот. Олександра Черевка. Це вже стало доброю традицією для маленьких жителів с. Пульмо. Також в цьому році вихованці недільної школи приготували віршовані привітання з нагоди престольного свята.

По завершенню Богослужіння відбулась хресна хода навколо храму з молебнем і читанням Євангелії.

Також свято завітало і до маленьких вихованців дитячого садочка с. Пульмо. Діти з нетерпінням чекали на свого Небесного покровителя, щоб зануритись в атмосферу радості і веселощів. Хлопчики і дівчатка, щоб отримати гарного подарунка, намагалися бути ввічливими, допомагали батькам, робили по дитячому добрі справи. А на свято кожна дитина підготувала вірш, пісеньку, малюнок. За це в нагороду діти отримали подарунки, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка. У наш час всім дуже необхідний промінчик доброти. А прикладом безкорисливості, щирості і щастя для нас давно є святий Миколай. На закінчення свята діти почули голос Чудотворця: «Будьте ласкаві, завжди щирі, живіть у злагоді і мирі, шануйте батька й матір рідну, сійте добро для України! Через усе життя несіть мій заповіт: Робіть добро, хай його чує цілий світ!".

Підготували свято вихователь муз. керівник Аліна Базилюк та вихователь молодшої групи Тетяна Макарчук. «Щиру вдячність висловлюємо Благодійному фонду Степана Івахіва за солодкі гостинці. А ще ми хочемо подякувати і низько вклонитися священику Олександру Черевку, настоятелю Свято-Миколаївської храму, який разом з матушкою завітав до нас на свято в дитсадок, подарував дітям гарні іграшки, розповів про святого Миколая, зацікавив дітей грою, благословив усіх на добрі справи» - такі теплі слова звучали від працівників дошкільного навчального закладу.

Фотогалерея:

 

Прес-служба Шацького благочиння

  Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Дизайн Кликоцюк Є.В. © 2009 Всі права захищені 2009 http://sh-orthodox.org.ua/
Передрук інформації можливий тільки при наявності активного посилання на джерело!
Редактор прот. Олександр Кликоцюк