Сайт працює з благословення Преосвященнішого Володимира
Єпископа Володимир-Волинського і Ковельського.
ГОЛОВНА СВЯЩЕНИКИ Гостьова книга 
шАЦЬК
зАБУЖЖЯ
ОСТРІВЯ
ПІЩА
ПУЛЕМЕЦЬ
ПУЛЬМО
РОСТАНЬ
сМОЛЯРИ СВІТЯЗЬКІ
СТОЛиНСЬКІ СМОЛЯРИ
світязький монастир
 православний календар
44012, Волинська обл.,

смт. Шацьк вул., Незалежності 28б

Шацьке благочиння

Наш перший кірпіч

 

Пройшло два роки з тої пори , коли почали виготовлятися документи і Слава Богу вже 6 червня 2012 року Шацька громада в честь преподобного Онуфрія Великого отримала дозвіл на початок будівництво прекрасного храму.

Три роки тому, коли починалася історія нашого приходу, людям довелося теж будувати , облаштовувати приміщення під тимчасовий храм.

На престольне свято 25 червня 2012 року на церковній території був відслужений молебень і освячене місце під храм.За підтримки голови райдержадміністрації Найди Володимира Степановича був виритий котлован 19 липня 2012року.Вже 25 липня Крат Василь Адамович та Пугач Валентина Давидівна зробили розбивку на фундамент.

22 серпня 2012 року вже почалося справжнє будівництво, розпочато залив бетонних подушок ,під фундамент храму.

18 вересня 2012 року – встановлення першого фундаментного блоку. Велика подяка депутату верховної ради Степану Петровичу Івахіву за його підтримки встановлена вся вівтарна частина фундаменту.

За період з 22 серпня по 7 листопада був зведений фундамент за допомоги всіх без винятку, і старих, і молодих і навіть самих маленьких прихожан.

З благословіння Божого 18 листопада 2012 на наш прихід приїхав преосвященнійший владика Володимир єпископ Володимир -Волинський і Ковельський й заклав наріжний камінь в фундамент храму .

13 серпня 2013року був закладений перший кірпіч в стіни храма бригадою з села Мельники і хай допоможе їм Господь у цій нелегкій справі .

І вірю ,і надіюся,що віра,терпіння,сила не зменшиться в наших шачан і ми з допомогою Божою з молитвою до преподобного Онуфрія Великого збудуємо цей прекрасний храм во Славу Божу для спасіння наших безсмертних душ.

Фотогалерея:

 

Настоятель храму ієрей Володимир Гичка

  Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Дизайн Кликоцюк Є.В. © 2009 Всі права захищені 2009 http://sh-orthodox.org.ua/
Передрук інформації можливий тільки при наявності активного посилання на джерело!
Редактор прот. Олександр Кликоцюк