Шацьке благочиння |
|
Благословення на навчання |

До закінчення канікул залишились лічені дні, незабаром школа покличе дітей за парти здобувати знання. По православному звичаю кожна добра справа розпочинається молитвою, саме так і починається навчальний рік для учнів Ростанської школи.
Недільну ранкову тишу порушили звуки дзвонів, закликаючи парафіян на молитву. Разом з дорослими до храму поспішали діти шкільного віку і студенти, тому що, саме для них був оголошений молебень перед початком навчального року.
Розпочалось богослужіння, запалахкотіли свічечки у храмі, діти з увагою і цікавістю слухали молитви і церковні піснеспіви. Готуючись до спільної молитви перед початком навчання, школярі підготовились до Таїнства Покаяння і Причастя. Після літургії, ієреєм Олександром, був відслужений молебень. По закінченні якого священик проголосив повчальну проповідь, благословив дітей на навчання, побажав також терпіння і мудрості в здобутті знань, і окропив всіх святою водою. Була опущена ікона Почаївської Божої Матері, до якої прикладались школярі і настоятель дарував кожному маленькі іконочки на молитовну пам'ять.
Ієрей Олександр Кликоцюк
|