Сайт працює з благословення Преосвященнішого Володимира
Єпископа Володимир-Волинського і Ковельського.
ГОЛОВНА СВЯЩЕНИКИ Гостьова книга 
шАЦЬК
зАБУЖЖЯ
ОСТРІВЯ
ПІЩА
ПУЛЕМЕЦЬ
ПУЛЬМО
РОСТАНЬ
сМОЛЯРИ СВІТЯЗЬКІ
СТОЛиНСЬКІ СМОЛЯРИ
світязький монастир
 православний календар
44000, Волинська обл.,

смт. Шацьк вул., Незалежності 28б

Шацьке благочиння

ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ РІЗНИХ РЕЛІГІЙНИХ КОНФЕСІЙ

 

23 червня 2014 року в залі засідань районної ради відбулось засідання «круглого столу» за участю голови райдержадміністрації Олександра Куська, голови районної ради Сергія Віннічука, начальника районного відділу внутрішніх справ Анатолія Оксентюка, представників різних релігійних конфесій та засобів масової інформації. На засіданні розглядалось питання щодо забезпечення правоохоронних заходів Шацького РВ УМВС по попередженню, завчасній нейтралізації проявів дискримінації на релігійному грунті, недопущення групових порушень громадського порядку та конфліктів між представниками різних релігійних конфесій.

З інформацією виступив начальник Шацького районного управління внутрішніх справ Анатолій Оксентюк. Він довів до відома присутніх про складні обставини, що склалися в Україні навкруги міжконфесійних відносин та між окремими релігійними громадами. На території України, в тому числі Волинської області залишається внутрішньо православний конфлікт щодо створення єдиної Помісної Православної Церкви. В нашому районі у першому півріччі 2014 року загострень на міжконфесійному грунті між релігійними громадами зареєстровано не було. Анатолій Дорофійович рекомендував спільно з відповідними відділами та комісіями при органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, іншими правоохоронними органами регулярно, але не рідше одного разу на місяць, проводити робочі зустрічі із священнослужителями, головами та активістами церковних громад, ні в якому разі не втручатись у діяльність релігійних громад й не віддаючи будь-якої переваги громадам різних конфесій. Підтримав рекомендацію голова райдержадміністрації Олександр Кусько, який зазначив на розробці спільних заходів щодо вирішення проблемних питань в межах чинного законодавства, попереджати про недопустимість та відповідальність за порушення законодавства, а також налагодити висвітлення цього напрямку роботи органів внутрішніх справ у засобах масової інформації.

До слова запрошувались благочинний Шацької округи, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці (УПЦ) смт.Шацьк - протоієрей Микола Вихор, отець Андрій Бойко, настоятель Свято-Михайлівської церкви смт.Шацьк (УПЦ-КП), отець Михайло Цвинкилевич, настоятель Свято-Дмитріївської церкви с.Самійличі (УПЦ-КП).

В обговоренні проблемних питань також взяли участь отець Олександр Черевко настоятель Свято-Миколаївської УПЦ с.Пульмо, протиієрей Олександр Кликоцюк, настоятель Свято-Георгіївської УПЦ с.Ростань.

Отець Богдан Іващук, священник УГКЦ «Преображення Господнього» с. Положево, який вніс пропозицію утворити в районі районну Раду Церков, до складу якої входитимуть усі релігійні конфесії.

Підсумовуючи засідання голова райдержадміністрації Олександр Кусько, наголосив, що всі пропозиції будуть взяті до уваги, вивчатимуться питання для подальшої спільної роботи та подякував всім учасникам за участь і побажав плідної співпраці.

Фотогалерея:

 

Прес-служба райдержадміністрації

  Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Дизайн Кликоцюк Є.В. © 2009 Всі права захищені 2009 http://sh-orthodox.org.ua/
Передрук інформації можливий тільки при наявності активного посилання на джерело!
Редактор прот. Олександр Кликоцюк