Сайт працює з благословення Преосвященнішого Володимира
Єпископа Володимир-Волинського і Ковельського.
ГОЛОВНА СВЯЩЕНИКИ Гостьова книга 
шАЦЬК
зАБУЖЖЯ
ОСТРІВЯ
ПІЩА
ПУЛЕМЕЦЬ
ПУЛЬМО
РОСТАНЬ
сМОЛЯРИ СВІТЯЗЬКІ
СТОЛиНСЬКІ СМОЛЯРИ
світязький монастир
 православний календар
44000, Волинська обл.,

смт. Шацьк вул., Незалежності 28б

Шацьке благочиння

Країна – це ми самі, це наші вчинки, прагнення.

 

Сьогодні у храмі зібрались І молимось щиро усі: Храни Україну нам, Боже! Від горя і бід захисти. 24 серпня - особливий день для кожної людини. Адже День народження відзначає наша країна, назва якій - Україна. До своєї незалежності Україна йшла довгим, тяжким, жертовним шляхом і дорого за неї запла¬тила. В основі української дер¬жавності - століття боротьби наших предків, у якій форму¬валася ідея самостійності. Незалежністю ми завдячуємо не лише тим, хто свідомо прис¬вятив своє життя цій ідеї, а й тим, хто об'єктивно працював для України: вирощував хліб, добував вугілля, зводив жит¬ло, створював музику, народ¬жував наукові ідеї. А найбіль¬ше завдячуємо тим українсь¬ким матерям, які завжди зна¬ходили сили виховувати своїх дітей у добрих традиціях, пере¬давали їм людяність і рідне слово. Незалежність України - заслуга не лише певних політичних сил та рухів, а й усього народу, багатьох його поколінь.

І зараз наша квітуча та співуча батьківщина пере¬живає тяжку сторінку сво¬єї історії. Але ми віримо, що і цього разу Бог допоможе своєму народові і дуже скоро запанує мир в нашій державі, щасливими бу¬дуть рости діти, любов’ю та достатком наповниться наша земля, і тому святку¬вання Дня незалежності жителі села Пульмо, в сер¬цях яких живе любов до України, розпочали з відві¬дування Свято-Миколаївського храму. Церковні дз¬вони зранку: закликали до молитви за Україну, за єд¬ність, за благословенний Богом мир. В Свято-Мико¬лаївському храмі була від¬служена святкова Літургія, на якій священик разом з керів¬никами села та віруючим на¬родом уклінно молився за Укра¬їну, за воїнів визволителів, просив покрову Пресвятої Бо¬городиці, милості Божої для тих людей, які опинилися у важких життєвих обставинах. Священик відслужив пана¬хиду за всіма, хто віддав своє життя за нашу державу, хто заради миру і спокою на рідній землі загинув за Україну.

Про¬тоієрей Олександр Черевко привітав усіх зі святом, поба¬жав, щоб Боже благословення перебувало з кожним, щоб ми берегли свою православну ві¬ру, а наші серця були напов¬нені християнськими чесно¬тами: любов’ю, милосердям, терпінням, смиренням, добром. А ще наголосив на тому, що кожна людина: чи то керівник, чи лікар, чи вчитель, чи лис¬тоноша, чи лісник, чи учень має достойно і плідно виконувати свою роботу для розбудови своєї країни. Адже країна - це ми самі, це наші вчинки, праг¬нення. Ми будуємо майбутнє своєї держави. І лише віра в Бога, помножена на добрі сп¬рави, здатна привести до ус¬піху - так вважає батюшка. На завершення свята учні школи у вишиванках прочитали вірші про Україну. У церкві залунала щира дитяча молитва: Боже Великий, єдиний, нам Україну храни, волі і світла промінням Ти її осіни. Світлом науки і знання всіх нас просвіти, в чистій любові до краю Ти нас, Боже, зрости. Молимось, Бо¬же Єдиний, нам Україну храни, всі твої ласки й щедроти Ти на люд наш зверни. Дай йому волю, дай йому долю, дай доб¬рого світа, щастя дай, Боже, народу і многая, многая літа!

Фотогалерея:

 

Іван ГРИГА

  Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Дизайн Кликоцюк Є.В. © 2009 Всі права захищені 2009 http://sh-orthodox.org.ua/
Передрук інформації можливий тільки при наявності активного посилання на джерело!
Редактор прот. Олександр Кликоцюк