Сайт працює з благословення Преосвященнішого Володимира
Єпископа Володимир-Волинського і Ковельського.
ГОЛОВНА СВЯЩЕНИКИ Гостьова книга 
шАЦЬК
зАБУЖЖЯ
ОСТРІВЯ
ПІЩА
ПУЛЕМЕЦЬ
ПУЛЬМО
РОСТАНЬ
сМОЛЯРИ СВІТЯЗЬКІ
СТОЛиНСЬКІ СМОЛЯРИ
світязький монастир
 православний календар
44000, Волинська обл.,

смт. Шацьк вул., Незалежності 28б

Шацьке благочиння

День незалежності з молитвою.

 

В день двадцять п’ятої річниці Дня незалежності України у храмах Шацького благочиння відбулися святкові Богослужіння. Так в смт. Шацьк о 8.00 розпочалась Божественна Літургія на якій були присутні духовенство району, представники влади та прихожани. Священики приступили до Таїнства сповіді. Богослужіння очолив благочинний Шацької округи прот. Микола Вихор.

По закінченні Літургії служили подячний молебень за Україну, під час якого молились за мир, і дякували Богові за прожиті роки в незалежній державі Україні. Після молебню було виголошено многоліття і заупокійне «вічна пам'ять» усім загиблим за незалежність і цілісність нашої країни.

Фотогалерея:

 

Пресс-служба Шацького благочиння

На День незалежності в Пульмі.

 

У Свято-Миколаївському храмі села Пульмо з нагоди 25-ї річниці Незалежності України була звершена святкова літургія, на котрій молилися за мир і спокій в державі. Просили , щоб Господь послав мудрості для влади, хоробрості для воїнів, утіхи для вдів і сиріт. Також помолилися за упокій воїнів-захисників і за безневинно убієнних.

На богослужінні були присутні представники місцевої влади на чолі з сільським головою Русланом Кушніром. По завершенні літургії наші маленькі прихожани привітали усіх зі святом і своїми дитячими вустами ще раз звернулися до Милостивого Бога з проханням про мир і благополуччя в нашій Батьківщині.

Фотогалерея:

 

Прот. Олександр Черевко

Державне свято з молитвою і віршами.

 

Молебнем і віршами зустріли державне свято у с. Ростань Шацького благочиння. Настоятель храму прот. Олександр і прихожани разом молились за мир в Україні і дякували Богові за прожиті роки в незалежній Україні.

По закінчені молебню юні прихожани зачитували вірші до дня державного свята, в яких звучали нотки переживання за нашу неньку Україну, її цілісність і незалежність.

Настоятель привітав всіх зі святом і побажав самого головного на сьогодні – миру і здоров’я нашим захисникам вітчизни.

Фотогалерея:

 

Прес-служба Шацького благочиння

  Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Дизайн Кликоцюк Є.В. © 2009 Всі права захищені 2009 http://sh-orthodox.org.ua/
Передрук інформації можливий тільки при наявності активного посилання на джерело!
Редактор прот. Олександр Кликоцюк