Шацьке благочиння |
|
Збори духовенства |

24 серпня, на День Незалежності України, зібрались священики Шацького благочиння на молитву у Петропавлівському храмі Світязької обителі. Під час богослужіння відбулась сповідь духовенства. Очолював літургію благочинний Шацької округи прот. Микола Вихор. Після сугубої ектинії була виголошена молитва за Україну.
З повчальними словами проповіді до вірян звернувся прот. Олександр Миронов, наголосивши, яке велике значення у житті людини і її спасінні, відіграє піст. Який повинен бути не як дієта, а доповнюватись духовним постом, добрими справами, молитвою і любов’ю до ближніх.
По закінченню літургії був відслужений молебень, під час якого, все духовенство і віряни молились за Україну і православних християн. Після молебню благочинний виголосив многоліття, та звернувся до прихожан з словами привітання і проповіді. Прот. Микола звернув увагу, що ми повинні любити країну в якій проживаємо. А також не забувати про свою безсмертну душу, робити добрі справи угодні Богові для спасіння душі.
Після богослужіння були проведені збори духовенства в смт. Шацьк.
Ієрей Олександр Кликоцюк
|