Сайт працює з благословення Преосвященнішого Володимира
Єпископа Володимир-Волинського і Ковельського.
ГОЛОВНА СВЯЩЕНИКИ Гостьова книга 
шАЦЬК
зАБУЖЖЯ
ОСТРІВЯ
ПІЩА
ПУЛЕМЕЦЬ
ПУЛЬМО
РОСТАНЬ
сМОЛЯРИ СВІТЯЗЬКІ
СТОЛиНСЬКІ СМОЛЯРИ
світязький монастир
 православний календар
44000, Волинська обл.,

смт. Шацьк вул., Незалежності 28б

Шацьке благочиння

Свято Онуфрія у Шацьку

 

У кожного є ангел-хоронитель, Що пише книгу нашого життя, А ще є в небі Святий Покровитель І молиться про наше майбуття. Він був колись людиною, як ми з вами І серед людей, таких як ми із вами жив, Лиш Бога він любив найбільше, І лиш Йому він вірою служив. Беріть із Нього приклад так старанно, Прожити з вірою усе своє життя Щоби колись Господь вас міг обняти І сказати : сину, дочко-ти моє дитя.

В суботу 25 червня день пам’яті преподобного Онуфрія Великого з самого ранку почалося престольне свято в тимчасовому храмі водосвятним молебнем. Після молебню розпочалася Божественна літургія, яку очолив благочинний Шацького благочиння протоієрей Микола Вихор йому співслужили ще п'ятнадцять священиків. На за причасному проповідь виголосив духівник Любомльського району протоієрей Василь Безик із села Полапи. Причащав діток протоієрей Олександр Черевко. Після Причастя на вулиці біля храму для найменшеньких прихожан був накритий солодкий стіл. По закінченні літургії був проведений хресний хід з іконою преподобного, яка привезена з Афону в ній знаходиться частинка мощей преподобного Онуфрія. Всі християни, які були на святковому богослужінні могли приложитися до ікони преподобного.

В кінці слово проповіді та привітання виголосив благочинний Шацької округи протоієрей Микола Вихор. В свою чергу настоятель храму протоієрей Володимир Гичка подякував отцю благочинному і священикам , які прибули на свято і привітав благочинного з 25 річницею відкриття Різдво-Богородичного храму в Шацьку і вручив благочинному корзину квітів та солодкий шацький торт.

Фотогалерея:

 

Прес-служба Шацького благочиння

  Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Дизайн Кликоцюк Є.В. © 2009 Всі права захищені 2009 http://sh-orthodox.org.ua/
Передрук інформації можливий тільки при наявності активного посилання на джерело!
Редактор прот. Олександр Кликоцюк