Шацьке благочиння |
|
Молебінь за Афганців |

За роки війни в Афганістані (1979 – 1989) з України до лав Радянської армії було призвано понад 160 тисяч осіб, із них 3360 не повернулись до рідного краю. І ось, на згадку про минулі події, вже двадцять четверте літо поспіль на березі Острів’янського озера відбулася зустріч ветеранів Афганської війни. Ініціатором цих побачень став житель села Острів’я Олександр Остапук, який, свого часу в рядах Радянської армії, проходив службу в Афганістані. Тут кожного разу згадуються імена товаришів, які не дожили до цих мирних днів , але спогади про них і про воєнні події випливають при кожній зустрічі. Хоча це все відбувається в тихому куточку Шацького краю, сюди з’їжджаються не тільки з України але й з сусідніх держав. Цього року в Свято–Варварівському храмі села Острів’я відслужили подячний молебень за здоров’я присутніх, а також літія за тих, хто виконав свій обов’язок ціною власного життя.
Прот. Іоанн Крошетецький
|