Сайт працює з благословення Преосвященнішого Володимира
Єпископа Володимир-Волинського і Ковельського.
ГОЛОВНА СВЯЩЕНИКИ Гостьова книга 
шАЦЬК
зАБУЖЖЯ
ОСТРІВЯ
ПІЩА
ПУЛЕМЕЦЬ
ПУЛЬМО
РОСТАНЬ
сМОЛЯРИ СВІТЯЗЬКІ
СТОЛиНСЬКІ СМОЛЯРИ
світязький монастир
 православний календар
44000, Волинська обл.,

смт. Шацьк вул., Незалежності 28б

Шацьке благочиння

Молитва в день пам’яті жертв голодомору.

 

У Свято-Миколаївському храмі с. Пульмо, 26 листопада, була звершена панахида за жертв голодомору. Ця пам'ятна дата уже багато років збирає прихожан до церкви, для того щоб пом'янути тих, котрі померли страшною голодною смертю.

Сьогодні молимо Милосердного Господа Бога, щоб наш український народ більше ніколи не знав такої страшної біди, а усіх жертв цього лихоліття упокоїв в оселях праведників. Разом із дорослими по особливому молилися діти, тримаючи у руках запалені свічки. Для них і для нас також, дуже важливо пригадати ті страшні і трагічні події, щоб оцінити сьогоднішній час.

Після поминальної молитви був розданий для усіх присутніх запашний солодкий хліб, адже у ті страшні роки люди були позбавлені навіть простого пшеничного колоска. Тому ми, щиро дякуємо Богу, за достаток і віримо, що Він не залишить нас без хліба духовного і тілесного.

Дуже дякуємо сільському голові Кушніру Руслану Степановичу, та директору школи Куран Валентині Олегівні і всьому педагогічному колективові за постійну участь у таких духовних заходах.

Фотогалерея:

 

Прот. Олександр Черевко

  Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Дизайн Кликоцюк Є.В. © 2009 Всі права захищені 2009 http://sh-orthodox.org.ua/
Передрук інформації можливий тільки при наявності активного посилання на джерело!
Редактор прот. Олександр Кликоцюк