Сайт працює з благословення Преосвященнішого Володимира
Єпископа Володимир-Волинського і Ковельського.
ГОЛОВНА СВЯЩЕНИКИ Гостьова книга 
шАЦЬК
зАБУЖЖЯ
ОСТРІВЯ
ПІЩА
ПУЛЕМЕЦЬ
ПУЛЬМО
РОСТАНЬ
сМОЛЯРИ СВІТЯЗЬКІ
СТОЛиНСЬКІ СМОЛЯРИ
світязький монастир
 православний календар
44000, Волинська обл.,

смт. Шацьк вул., Незалежності 28б

Шацьке благочиння

Віруючі Забужжя втілили столітню мрію

 

27 листопада церква відзначає пам'ять апостола Филипа, останній день перед початком Різдвяного посту. Цей день став особливим для жителів с. Забужжя. До них з архіпастирським візитом прибув єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, для освячення новозбудованого храму на честь св. благовірного князя Олександра Невського.

Прихожани храму радо зустріли владику і священиків Шацького, Любомльського благочиння. Також на свято приїхав священик Ігор Янчук , який 15 років назад обслуговував Забузьку парафію, а зараз служить в смт. Рава-Руська Львівської єпархії.

Віршованими привітаннями зустріли єпископа діти недільної школи. Перед божественною Літургією було звершено чин освячення престолу і храму. Цей особливий чин нагадує хрещення дитини. Престол окроплюють святою водою, омивають розовою водою, зодягають в священні одежі, помазуючи миром, читають особливі прохання і молитви. На престол покладають антимінс з частинкою мощей, Євангеліє та інше начиння.

Літургія розпочалась відразу після завершення чину освячення. Під час богослужіння священиків Шацького благочиння єпископ Володимир нагородив церковними нагородам.

Після Євхаристії відбувся молебень з хресною ходою навколо храму. По завершенні якого владика Володимир звернувся до прихожан і гостей храму з словами привітання і проповіді. Настоятель храму прот. Іоанн Крошетецький подякував владиці і священикам за спільну молитву і освячення храму, яке так очікували прихожани, щоб Різдвяні свята зустрічати в новому храмі.

Фотогалерея:

 

Відео-файли

 

 

 

 

 

 

Прот. Олександр Кликоцюк

27. 11. 2012р.

  Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Дизайн Кликоцюк Є.В. © 2009 Всі права захищені 2009 http://sh-orthodox.org.ua/
Передрук інформації можливий тільки при наявності активного посилання на джерело!
Редактор прот. Олександр Кликоцюк