Сайт працює з благословення Преосвященнішого Володимира
Єпископа Володимир-Волинського і Ковельського.
ГОЛОВНА СВЯЩЕНИКИ Гостьова книга 
шАЦЬК
зАБУЖЖЯ
ОСТРІВЯ
ПІЩА
ПУЛЕМЕЦЬ
ПУЛЬМО
РОСТАНЬ
сМОЛЯРИ СВІТЯЗЬКІ
СТОЛиНСЬКІ СМОЛЯРИ
світязький монастир
 православний календар
44000, Волинська обл.,

смт. Шацьк вул., Незалежності 28б

Шацьке благочиння

Привітали з професійним святом

 

28травня в день професійного свята привітати прикордонників, які несуть службу на заставі с. Піща, прибули священики Шацького благочиння: протоієрей Олександр Черевко с. Пульмо відповідальний по взаємозв'язках з військовослужбовцями в Шацькому окрузі, прот. Іоанн Давидюк с. Піща та прот. Олександр Кликоцюк с. Ростань редактор сайту Шацького благочиння. Також на свято приїхали голова районної ради ветеранів Адам Дударчук та ветеран і почесний голова районної ради ветеранів війни Костянтин Чесноков.

З словами привітання і духовної настанови звернувся до прикордонників прот. Олександр Черевко, зазначивши, як важливо в теперішній час нести варту кордонів нашої держави охороняти її цілісність та незалежність. Для духовної підтримки священики подарували ікону святого великомученика Георгія Побідоносця, який є покровителем воїнів та прикладом хоробрості і вірності.

Також привітав прикордонників з святом Адам Дударчук. По особливому цікаво було почути привітання від ветерана війни Костянтина Чеснокова, а саме розповідь про мужність прикордонників тих далеких років війни, спогади про саму війну, поранення і життя в післявоєнні роки. На завершення побажав міцного здоров’я, з мужністю переносити всі випробування які лягають на плечі охоронців кордону, та мирного неба для нашої неньки України.

Прикордонники застави с. Піща подякували за привітання гостей свята і на завершення зробили загальний знімок.

Не менш цікаво відбулось свято на заставі с. Грабово прикордонники якої несуть варту на кордоні з Польщею. Привітати з святом прибув місцевий священик ієрей Дмитро Ковальчук, молодіжний хор храму на честь пророка Іллі і учні 4-го класу місцевої школи.

Настоятель храму привітав особовий склад застави з професійним святом і подарував ікону пророка Божого Іллі для молитовної пам’яті. Жіночій половині підрозділу в честь свята вручили квіти. Молодіжний церковний хор зачитували вірші і співали патріотичні пісні. По особливому зворушливо звучала пісня «Ми за мир» у виконанні учнів 4-го класу.

Фотогалерея:

 

Прот. Олександр Кликоцюк

  Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Дизайн Кликоцюк Є.В. © 2009 Всі права захищені 2009 http://sh-orthodox.org.ua/
Передрук інформації можливий тільки при наявності активного посилання на джерело!
Редактор прот. Олександр Кликоцюк