Сайт працює з благословення Преосвященнішого Володимира
Єпископа Володимир-Волинського і Ковельського.
ГОЛОВНА СВЯЩЕНИКИ Гостьова книга 
шАЦЬК
зАБУЖЖЯ
ОСТРІВЯ
ПІЩА
ПУЛЕМЕЦЬ
ПУЛЬМО
РОСТАНЬ
сМОЛЯРИ СВІТЯЗЬКІ
СТОЛиНСЬКІ СМОЛЯРИ
світязький монастир
 православний календар
44011, Волинська обл.,

Любомльський р-н., с. Столинські Смоляри, тел. 35-5-97
 

Шацьке благочиння

Двадцять років храму

 

Відразу дві події відбулись у житті парафії с. Столинські Смоляри Любомльського благочиння це двадцятиріччя Володимирського храму і двадцять років служіння настоятеля храму прот. Василія Лорентовича.

На престольне свято у Володимирівський храм прибули священики Любомльського і Шацького благочиння. Також парафіяни і гості свята переповнювали храм.

Божественну Літургію очолив благочинний Любомльської округи настоятель Свято-Пантелеймонівського храму прот. Віталій Попко. Під час якої всі усердно молились до святого князя Володимира, про дарування миру і спокою для нашої багатостраждальної України.

По завершенню Богослужіння відбулась хресна хода навколо храму з молебнем, після якої з словами проповіді і привітання звернувся до всіх прот. Віталій Попко. Настоятель храму також привітав всіх з святом, дякуючи за спільну молитву священикам які прибули на празник.

Історична довідка:

У 1992 році на пожертви прихожан і з допомогою КСП « Батьківщина» почали будівництво храму. В 1994 році будівництво було завершено і відбулось освячення храму на чолі з митрополитом ( на той час архієпископом ) Ніфонтом Волинським і Луцьким.

Першим настоятелем храму був ієрей Валентин Чичков, який служив тут з 1994 по 1996рік. З 1996р. по сьогоднішній день настоятель храму поротоієрей Василій Лорентович. Свято-Володимирська парафія нараховує 670 прихожан. В 2003р. в зв’язку з аварійним станом купола храму, розпочато ремонт, і в 2004р. Були поставлені опорні колони всередині храму, а знадвору скріплено залізними стяжками. В 2005р. був завершений ремонт храму. З 2006 по 2008р. проводився розпис храму на пожертви прихожан.

Фотогалерея:

 

Прес-служба Шацького благочиння

  Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Orphus system
Дизайн Кликоцюк Є.В. © 2009 Всі права захищені 2009 http://sh-orthodox.org.ua/
Передрук інформації можливий тільки при наявності активного посилання на джерело!
Редактор прот. Олександр Кликоцюк