Шацьке благочиння |
|
З молитвою до школи |

Кожна хороша справа розпочинається молитвою і благословенням священика. В цьому році так співпало, що саме на свято Успіня Пресвятої Богородиці 28 серпня, в селі Ростань був відслужений молебень перед початком навчального року.
На молитву до храму прийшли учні і вчителі, щоб отримати благословення на навчання. Більшість учнів приступили до таїнства покаяння і причастя.
По закінченню молебню настоятель храму прот. Олександр Кликоцюк звернувся до учнів з повчальним словом. Благословляючи на навчальний рік, окропив дітей свяченою водою. Після цього всі приклонились до плащаниці Пресвятої Богородиці і отримали від священика в подарунок маленькі іконки.
1 вересня в школі відбулись урочистості з нагоди свята Першого Дзвоника. На свято був запрошений настоятель Георгіївського храму прот. Олександр. Він ще раз благословив і привітав дітей та вчителів з початком навчального року. Також подарував першокласникам православний буквар, і побажав засвоювати і пророщувати зерна добра, любові і милосердя посіяних в їхніх душах.
Прот. Іоанн Крошетецький
|