Сайт працює з благословення Преосвященнішого Володимира
Єпископа Володимир-Волинського і Ковельського.
ГОЛОВНА СВЯЩЕНИКИ Гостьова книга 
шАЦЬК
зАБУЖЖЯ
ОСТРІВЯ
ПІЩА
ПУЛЕМЕЦЬ
ПУЛЬМО
РОСТАНЬ
сМОЛЯРИ СВІТЯЗЬКІ
СТОЛиНСЬКІ СМОЛЯРИ
світязький монастир
 православний календар
44000, Волинська обл.,

смт. Шацьк вул., Незалежності 28б

Шацьке благочиння

Пам'ять про вічність немає кордонів

 

Збереження пам’яті про померлих – справа Богоугодна. Відтак, прибирання на кладовищі – обов’язок кожного християнина. Жителі Любомльського району є свідками того, як за останній час поляками було прибрано католицьке кладовище. Це стало поштовхом для організації прибирання православних кладовищ у Польщі. Одними з перших, хто зголосився облаштовувати православні кладовища Польщі, були депутати та керівники місцевих рад Любомльщини.

28 листопада було організовано поїздку в с. Бусько Холмського повіту Республіка Польща для прибирання православного кладовища. Ці поховання довгими роками ніхто не прибирав і не піклувався облаштуванням цвинтаря. Тільки цієї осені за спільної згоди обох держав почалась клопітка робота.

У цій поїздці взяли участь: ієрей Володимир Лопошук настоятель Свято-Духівського храму с. Світязькі Смоляри Шацького благочиння, голова сільської ради с. Столинські Смоляри Козачук Микола Адамович, заступник голови районної ради Фурманюк Валерій Олексійович, який очолив делегацію, і ще понад 25 чоловік – це працівники різних установ, люди різного віку і статі.

Перед початком справи священик благословив людей і всі приступили до роботи. Вся територія кладовища займає більше 1 гектара. Частина території була вже прибрана, але ще залишились бур’яни та молода деревина, які потрібно було вирізати і прибрати.

Не зважаючи на сильний вітер і дощ, усі працювали без скарг і до 15.00 цвинтар було повністю прибрано, але робота по благоустрою ще не закінчена. Спільна праця об’єднала людей навколо доброї справи, які з задоволенням трудилися задля пам’яті спочилих православних християн.

Фотогалерея:

 

Ієрей Володимир Лопошук

  Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Дизайн Кликоцюк Є.В. © 2009 Всі права захищені 2009 http://sh-orthodox.org.ua/
Передрук інформації можливий тільки при наявності активного посилання на джерело!
Редактор прот. Олександр Кликоцюк