Сайт працює з благословення Преосвященнішого Володимира
Єпископа Володимир-Волинського і Ковельського.
ГОЛОВНА СВЯЩЕНИКИ Гостьова книга 
шАЦЬК
зАБУЖЖЯ
ОСТРІВЯ
ПІЩА
ПУЛЕМЕЦЬ
ПУЛЬМО
РОСТАНЬ
сМОЛЯРИ СВІТЯЗЬКІ
СТОЛиНСЬКІ СМОЛЯРИ
світязький монастир
 православний календар
44000, Волинська обл.,

смт. Шацьк вул., Незалежності 28б

Шацьке благочиння

Нам п’ять років

 

Народження людини - це велика радість. Тільки по Волі Божій з’являється на землі нове життя. При народженні - лікує небо і земля. Бог вдихає душу у малесеньке своє творіння. Але чи співатиме вона у цьому тілі? ЇЇ подальше існування залежатиме тільки від життя цієї людини – праведного чи грішного.

Багато років протоптуючи не один кілометр дороги, щоб посвятити пасху, вербу чи яблука люди йшли до Храму Різдва Божої Матері з усіх куточків селища. Не одна людина думала, бо мрія ця була, здавалось, нездійсненна, про храм на селі. Бог почув ці думки. Він вдихнув у колишнє приміщення колгоспної контори, Cвою благодать. Він вибрав людей, бо тільки глибоко віруючі люди могли за дуже короткий час відремонтувати це приміщення. По Волі Божій сходились прихожани, допомагали у прибиранні тимчасової храму. Зробили благоустрій території. До такої роботи прикладали свої зусилля люди старшого віку і молодь. Бо саме молодим потрібно будувати храм для своєї душі і своїх дітей.У храмі проводилось хрещення немовлят, ставали на рушничок щастя не тільки молодята, а й люди старшого віку, щоб отримати Боже благословіння на щасливе життя. Бо тільки з Богом легше пройти життєву стежину.

Христос Рождається – Славімо Його. Таким вітанням віталися прихожани свято-Онуфріївського храму вже пятий раз. Бо саме в цей день в день Різдва Христового , п’ять років тому, була відслужена перша Божественна літургія , куди зійшлись люди, у яких є віра. Віра - ця у Господа нашого Ісуса Христа.

Щиросердечно вітаю всіх прихожан з 5 річчям храму, бажаю міцного здоровя ,сімейного благополуччя ,а найголовніше спасіння душі . Хочеться подякувати всім прихожанам храму , які трудилися, трудяться і будуть трудитися не тільки в тимчасовому храмі, а й в новому, який будується вже третій рік з допомогою всіх і дорослих, і дітей. Велика подяка Карпуку Віктору Наумовичу за ідею, за початок будівництва, за виготовлення документації і за все, що Ви робите для приходу – многих Вам літ.

І по Божій Волі, ми віримо, що по молитвах до преподобного Онуфрія Великого буде будуватися храм, купол якого буде сіяти для спасіння душ.

Фотогалерея:

 

Прот. Володимир Гичка

  Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Дизайн Кликоцюк Є.В. © 2009 Всі права захищені 2009 http://sh-orthodox.org.ua/
Передрук інформації можливий тільки при наявності активного посилання на джерело!
Редактор прот. Олександр Кликоцюк