Сайт працює з благословення Преосвященнішого Володимира
Єпископа Володимир-Волинського і Ковельського.
ГОЛОВНА СВЯЩЕНИКИ Гостьова книга 
шАЦЬК
зАБУЖЖЯ
ОСТРІВЯ
ПІЩА
ПУЛЕМЕЦЬ
ПУЛЬМО
РОСТАНЬ
сМОЛЯРИ СВІТЯЗЬКІ
СТОЛиНСЬКІ СМОЛЯРИ
світязький монастир
 православний календар
44000, Волинська обл.,

смт. Шацьк вул., Незалежності 28б

Шацьке благочиння

З Богом у серці

 

Громада Свято-Миколаївського храму с. Пульмо Шацького благочиння на чолі з настоятелем священиком Олександром Черевком і сільським головою Федором Гловацьким, взяли участь у зборі гуманітарної допомоги для учасників АТО і постраждалих жителів сходу України.

З великою радістю віруючі поспішали до святого храму не тільки для того, щоб звершити молитву за Україну, за мир, за воїнів, але і щоб допомогти матеріально — продуктами та теплим одягом.

Як колись, Марія Слухала слово Боже, отримувала благословення від Христа, а Марфа клопоталася. про трапезу, щоб наситити Господа. Так і нині, прихожани в храмі, як Марія, послухали Христа, помолились до Нього і, як Марфа, лишили допомогу, щоб наші воїни були ситі.

Приносили все, що мали найкраще – це і добротний теплий одяг, крупи, сало і консервацію, пасічники - мед, рибалки - рибу. Один прихожанин приніс до храму цілий мішок цукру, щоб чай і кава для воїнів були солодкі.

Для мене, як настоятеля, дуже приємно, що громада у такі тяжкі часи не має розбрату, а навпаки, об’єднується, молиться, стає більш милосердною. «Блаженні милостиві, бо вини помилувані будуть». Ми віримо, що через милосердя народ наш український буде помилуваний.

Ми висловлюємо велику вдячність волонтерам із Шацька. які організували цей збір, сільському голові і всім віруючим прихожанам Свято-Миколаївського храму, що долучилися до цієї Божої справи.

Фотогалерея:

 

Прот. Олександр Черевко

  Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Дизайн Кликоцюк Є.В. © 2009 Всі права захищені 2009 http://sh-orthodox.org.ua/
Передрук інформації можливий тільки при наявності активного посилання на джерело!
Редактор прот. Олександр Кликоцюк