Сайт працює з благословення Преосвященнішого Володимира
Єпископа Володимир-Волинського і Ковельського.
ГОЛОВНА СВЯЩЕНИКИ Гостьова книга 
шАЦЬК
зАБУЖЖЯ
ОСТРІВЯ
ПІЩА
ПУЛЕМЕЦЬ
ПУЛЬМО
РОСТАНЬ
сМОЛЯРИ СВІТЯЗЬКІ
СТОЛиНСЬКІ СМОЛЯРИ
світязький монастир
 православний календар
44000, Волинська обл.,

смт. Шацьк вул., Незалежності 28б

Шацьке благочиння

Освячення прикордонної застави «Грабово»

 

29 листопада відбувся чин освячення прикордонної застави (службових та житлових приміщень), службової техніки в с. Грабово Шацького благочиння. Чин освячення очолив голова єпархіального відділу по взаємодії з військовослужбовцями та іншими силовими формуваннями прот. Олексій Шаран разом із місцевими священиками: місцевого настоятеля прот. Димитрія, прот. Олександра з с. Пульмо, прот. Іоанна з с. Забужжя. Також чин освячення супроводжував молодіжний хор місцевої церкви с. Грабово.

Командир застави майор Микола Негодюк разом із особовим складом та духовенством возносили свої молитви, щоб благодать Божа заступила на цей відділ прикордонної служби, молилися за мир та спокій в нашій державі, а також на заупокійній літії згадали тих воїнів, які поклали найцінніший дар людини – життя на полі битви за суверенітет та цілісність нашої держави. Після освячення голова відділу привітав командира майора Миколу Негодюка та особовий склад з визначною та історичною подією в житті прикордонного відділу. Передав благословення від правлячого архієрея архієпископа Володимир-Волинського та Ковельського Володимира. «Старанням місцевого священика прот. Димитрія та командира застави, дякувати Богу, задум і бажання освятити новий прикордонний відділ «Грабово» здійснився. Приблизно місяць тому було офіційне відкриття відділу після повної реконструкції.

Бажаю командиру та всьому особовому складу здоров’я, миру, мужності, мудрості у виконанні поставлених перед вами завдань, взаєморозуміння у колективі, щоб завжди живими та здоровими поверталися до своїх домівок та сімей…»

В кінці командиру була подарована ікона Покрови Божої Матері, заступниці козацтва та воїнства, та проспіване «Многая літа» для наших прикордонників.

Фотогалерея:

 

Прес-служба єпархії

  Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Дизайн Кликоцюк Є.В. © 2009 Всі права захищені 2009 http://sh-orthodox.org.ua/
Передрук інформації можливий тільки при наявності активного посилання на джерело!
Редактор прот. Олександр Кликоцюк