Сайт працює з благословення Преосвященнішого Володимира
Єпископа Володимир-Волинського і Ковельського.
ГОЛОВНА СВЯЩЕНИКИ Гостьова книга 
шАЦЬК
зАБУЖЖЯ
ОСТРІВЯ
ПІЩА
ПУЛЕМЕЦЬ
ПУЛЬМО
РОСТАНЬ
сМОЛЯРИ СВІТЯЗЬКІ
СТОЛиНСЬКІ СМОЛЯРИ
світязький монастир
 православний календар
44000, Волинська обл.,

смт. Шацьк вул., Незалежності 28б

Шацьке благочиння

Реабілітація воїнів АТО, свято від школярів і молитва священика

 

З 25 по 31 січня в урочищі Гряда відновлювали сили вже шоста група військових, які несли службу на передовій, в зоні АТО. Серед них – і двоє бійців із Шацького району Анатолій Занюк і Віктор Ханзерук.

30 січня на солдатів чекали в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Пульмо (директор Валентина Куран). Школярі зустрічали героїв короваєм на вишитому рушнику а в актовому залі для них же лунали оплески і патріотичне вітання: «Слава Україні! Героям слава». Заступник директора школи з виховної роботи Оксана Занюк разом з учнями доклала всіх зусиль, щоб вокальними і хореографічними номерами подарувати радість бійцям, підняти їм настрій, продемонструвати повагу, підтримати морально. Не лише солдатів, а й усіх присутніх розчулила щира патріотична промова отця Олександра Черевка, настоятеля храму святого Миколая с. Пульмо, і особливо завершальні слова, адресовані бійцям: «Ми вас любимо!»; виступ дуету о. Олександра та Олександри Черевків, а також їхньої доньки Марії, яка виконала для солдатів кілька композицій на бандурі.

Після концерту бійців пригостили солодощами, а священик запросив до храму. На все село дзвонили дзвони, коли захисники України підходили до церковного подвір’я. Не можна було без сліз і внутрішнього трепету споглядати солдатів, які стояли з запаленими свічками перед іконами, молились за живих і поминали загиблих побратимів. За кожного отець Олександр помолився, кожного благословив і дав настанову вижити в страшній війні на сході.

Фотогалерея:

 

Мирослава Цюп’ях

  Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Дизайн Кликоцюк Є.В. © 2009 Всі права захищені 2009 http://sh-orthodox.org.ua/
Передрук інформації можливий тільки при наявності активного посилання на джерело!
Редактор прот. Олександр Кликоцюк