Світязький монастир відсвяткував день народження (+відео файли)
Вже дев’ять років як на березі мальовничого озера Світязь, неначе коштовний діамант, височить обитель. На цьому місці ніколи не було монастиря, але саме стараннями архієпископа Симеона рівно дев’ять років тому отримала свій початок нова обитель.
Оглядаючись назад можна сказати що зроблено чимало. Зведено братський корпус, майже завершено зведення монастирських мурів, прикрашено діючий храм в честь святих апостолів Петра та Павла, удосконалено і зовнішній вигляд ландшафту. Молитовне життя обителі теж не стоїть на місці, звершується добове коло богослужінь, помаленьку гуртується братія.
В день святкування підтримати братію приїхали священики благочиння, взявши участь у богослужінні, під час якого прийняли таїнство сповіді та святого Причастя. Храм наповнився прихожанами та прочанами котрі зібрались на святкування.