Шацьке благочиння |
|
Нагороджені орденом |

30 жовтня у приміщенні сільської ради с. Ростань Шацького р-н., на основі указу президента України від 03 лютого 2010р., відбулось присвоєння почесного звання «Мати-героїня» за материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей у сім’ї, жінкам, котрі виховали 5 і більше дітей та проживають на території сільської ради.
Для того, щоб вручити посвідчення і орден «Мати-героїня», прибув Володимир Степанович Найда – голова Шацької районної державної адміністрації. На церемонії нагородження були також присутні Ієрей Олександр Кликоцюк – настоятель Георгіївського храму, голова сільської ради – Юлія Федорівна Расевич і працівники сільради. До нагороди були представлені 18 жінок, з сіл Ростань, Хрипськ і Перешпа.
Володимир Степанович привітав жінок з високою почесною нагородою, побажав міцного здоров’я, добробуту і благополуччя.
Ієрей Олександр поблагословив нагороджених, побажав здоров’я і Божого благословення на многії літа їх сім’ям.
Ієрей Олександр Кликоцюк
|