Сайт працює з благословення Преосвященнішого Володимира
Єпископа Володимир-Волинського і Ковельського.
ГОЛОВНА СВЯЩЕНИКИ Гостьова книга 
шАЦЬК
зАБУЖЖЯ
ОСТРІВЯ
ПІЩА
ПУЛЕМЕЦЬ
ПУЛЬМО
РОСТАНЬ
сМОЛЯРИ СВІТЯЗЬКІ
СТОЛиНСЬКІ СМОЛЯРИ
світязький монастир
 православний календар
44000, Волинська обл.,

смт. Шацьк вул., Незалежності 28б

Шацьке благочиння

З нагоди ювілею і за заслуги перед Церквою – орден 1025-річчя хрещення Київської Русі

 

29 жовтня в храмі Різдва Пресвятої Богородиці смт. Шацьк була звершена Божественна Літургія в честь 50-річчя від дня народження благочинного Шацької округи, настоятеля храму протоієрея Миколи Вихора. Святкове Богослужіння очолив єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир а співали для ювіляра церковний хор і квартет з Київської духовної академії, в складі якого був син отця Миколи Олександр.

День народження – це своєрідна точка відліку, коли людина осмислює пройдене життя, дякує Богу за Його милості та просить благословення на майбутнє. В цей день звертали свої серця й очі до неба не тільки настоятель храму і священики, а й чисельні прихожани, дякуючи Творцю за доброго і мудрого пастиря, який докладає немало зусиль до благоустрою храму та духовної просвіти вірян.

Після Літургії був відправлений молебень з хресним ходом. Владика Володимир вручив отцю Миколі високу відзнаку Української Православної Церкви – орден 1025-річчя хрещення Київської Русі, а також грамоту за підписом Митрополита Київського і всієї України Володимира. До привітань приєднались і священики Шацького благочиння вручивши в подарунок Богослужбове облачення. Привітав священика Володимир Найда, голова Шацької РДА, вітальну телеграму надіслав народний депутат України Степан Івахів. Особливо розчулили духовного отця вітання від маленьких діток і парафіян, які окрім подарунків, принесли імениннику його улюблені хризантеми. Ніна Верешко, голова районної організації інвалідів, дякувала отцю Миколі за постійну допомогу людям з обмеженими можливостями. Власний вірш присвятив визначній події у житті священика краєзнавець і педагог Володимир Носуліч. Гучно і неодноразово звучало на адресу ювіляра «Многая літа», як і побажання міцного здоров’я, душевних і тілесних сил для багаторічного пастирського служіння на ниві Христовій.

Фотогалерея:

 

Мирослава Цюп’ях

  Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Дизайн Кликоцюк Є.В. © 2009 Всі права захищені 2009 http://sh-orthodox.org.ua/
Передрук інформації можливий тільки при наявності активного посилання на джерело!
Редактор прот. Олександр Кликоцюк