Сайт працює з благословення Преосвященнішого Володимира
Єпископа Володимир-Волинського і Ковельського.
ГОЛОВНА СВЯЩЕНИКИ Гостьова книга 
шАЦЬК
зАБУЖЖЯ
ОСТРІВЯ
ПІЩА
ПУЛЕМЕЦЬ
ПУЛЬМО
РОСТАНЬ
сМОЛЯРИ СВІТЯЗЬКІ
СТОЛиНСЬКІ СМОЛЯРИ
світязький монастир
 православний календар
44000, Волинська обл.,

смт. Шацьк вул., Незалежності 28б

Шацьке благочиння

Закладено наріжний камінь єпископом Володимиром

 

Останній день осені став особливим для жителів с. Пехи Шацького району. З архіпастирським візитом сюди прибув владика Володимир, єпископ Володимир-Волинський і Ковельський, для освячення і закладення наріжного каменя під будівництво Покровського храму.

Холодна погода і невеликий дощ не затьмарили радість свята для жителів села, які дружньо трудились, готуючи фундамент під майбутній храм. Так само гуртом вони вийшли зустрічати владику словами привітання, короваєм і букетом квітів.

Освячення звершив єпископ Володимир разом зі священиками Шацької округи і благочинним прот. Миколою Вихором. У фундамент було закладено капсулу з грамотою, в якій вказано при кому і коли відбулось закладення наріжного каменю та освячення місця.

Після освячення владика звернувся до жителів цього невеличкого села з словами архіпастирського привітання зазначивши, що будівництво храму служить для прославлення імені Божого і Пресвятої Діви Марії.

Настоятель приходу ієрей Іоанн подякував владиці за щиру молитву і теплі слова привітання. Також слова подяки звучали і для жителів села, які, зі слів священика, як дружня сім’я невтомно трудяться, щоб в скорому часі збудований храм став окрасою села і центром духовності.

По завершенні всього всі жителі дружньо підходили до владики за благословенням.

Фотогалерея:

 

Відео-файли

Прот. Олександр Кликоцюк

  Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Дизайн Кликоцюк Є.В. © 2009 Всі права захищені 2009 http://sh-orthodox.org.ua/
Передрук інформації можливий тільки при наявності активного посилання на джерело!
Редактор прот. Олександр Кликоцюк