Сайт працює з благословення Преосвященнішого Володимира
Єпископа Володимир-Волинського і Ковельського.
ГОЛОВНА СВЯЩЕНИКИ Гостьова книга 
шАЦЬК
зАБУЖЖЯ
ОСТРІВЯ
ПІЩА
ПУЛЕМЕЦЬ
ПУЛЬМО
РОСТАНЬ
сМОЛЯРИ СВІТЯЗЬКІ
СТОЛиНСЬКІ СМОЛЯРИ
світязький монастир
 православний календар
44000, Волинська обл.,

смт. Шацьк вул., Незалежності 28б

Шацьке благочиння

Казка для дітей санаторію

 

День Ангела благочинного Шацької округи протоієрея Миколи Вихора розпочався Богослужінням в храмі Різдва пресвятої Богородиці смт. Шацьк. Йому співслужили прот. Володимир Яцишин настоятель храму Всіх Святих землі Волинської м. Луцьк та прот. Петро Романчук смт. Стара Вижва. Далі свято продовжилось в санаторії «Лісова Пісня».

Вперше у санаторії до дня святого Миколая для дітей, котрі відпочивають та оздоровлюються у закладі, та дітей працівників був організований святковий захід. Ініціатором проведення такого дійства був директор здравниці Віктор Карпук, котрий потурбувався про радісне й веселе свято для діток.

Незвичайна святкова вистава про улюблених дітьми казкових Діда й Бабу, які спекли Колобка, та злого Вовка дуже сподобалася дітям. Та найбільше раділи появі головного героя – святого Миколая, роль якого виконав настоятель храму Різдва Богородиці смт. Шацьк отець Микола Вихор. На запрошення, які отримували від Миколая діти, вони малювали те, що хотіли б отримати у подарунок. З-поміж усіх творчих робіт найбільше отця Миколу вразив малюнок 14-річного хлопця, який перебував у санаторії на оздоровленні. На ньому було зображено Миколая Чудотворця. А ще маленьких учасників свята чекали різноманітні ігри та забави, що проводила директор відділення культури санаторію Ольга Гайова. Щоб отримати від святого Миколая подарунок, діти читали йому різноманітні вірші. Всього ж на святі дітям було роздано 125 пакетів з подаруночками та солодощами.

Фотогалерея:

 

Підготували Мирослава Цюп’ях, Віта Шепеля та прот. Олександр Кликоцюк

150 подарунків для маленьких прихожан храму

 

Ввечері, на святого Миколая, дітлахи наввипередки бігли до Шацького міського Будинку культури (директор Ніна Вирович), аби зайняти місця біля сцени. До початку святкового дійства вхід у приміщення був повністю заблокований дитячими колясками, сам зал вщент заповнений, а гамірна дітвора не знаходила собі місця в очікуванні головних героїв заходу. Ті не забарилися: хазяї української господи, їхні діти, ангели і, звичайно, сам Миколай відтворили на сцені надвечір’я свята, з якого починаються новорічні торжества. Школярі читали вірші, співали пісні, вчили неслухів гарних манер, щоб і їм дістався подарунок, а не різочка.

В День Миколая здійснюються дитячі мрії. Мріють наші чада про різне, утім, стабільним і завжди бажаним додатком до мобілки, лего чи Барбі є пакунок із солодощами.

--150 солодких подарунків для дітей селища – прихожан Свято-Онуфріївського храму ми змогли придбати завдяки кільком благодійникам, -- розповів згодом настоятель храму отець Володимир Гичка. Наприкінці свята він і вручив їх наймолодшим – під новорічні мелодії і піснеспіви церковного хору.

Фотогалерея:

 

Підготували Мирослава Цюп’ях, Віта Шепеля

На свято Миколая у Пульмі

 

Престольне свято для прихожан Миколаївського храму с. Пульмо Шацького району радісне і особливе. Нові дзвони радісним передзвоном закликали дітвору і дорослих для молитви до святого Миколая Чудотворця.

Священики Шацького благочиння прибули до храму, щоб примножити радість свята. Очолив Літургію архімандрит Арсеній намісник Петропавлівського монастиря с. Світязь.

Маленькі прихожани храму з нетерпінням чекали подарунки від святого Миколая. Спочатку вони приступили до Таїнства Причастя, а потім отримували гостинці, які роздавав настоятель храму прот. Олександр Черевко разом зі своєю маленькою донечкою.

Після всього відбувся хресний хід з молебнем навколо храму, який завершився многоліттям та словами проповіді і привітанням від архімандрита. Настоятель храму поздоровив зі святом та подякував всім за спільну молитву.

Фотогалерея:

 

Прес-служба Шацького благочиння

Святий Миколай в гостях у Смолярах Світязьких

 

В день пам’яті святителя Миколая Чудотворця до Свято-Духівського храму с. Смоляри Світязькі поспішала дітвора та дорослі. Для малюків цей день особливий, адже всі вони сподівались отримати солодощі та мандарини. Чекали цього свята і дорослі бо їм також були вручені подарунки.

Більше десяти років опікується церквою підприємець Володимир Назарук, який турбується про храм і надає допомогу у вирішенні будь-яких справ. Ось і цього року він допоміг придбати подарунки.

Настоятель храму отець Володимир Лопошук після богослужіння помазував єлеєм прихожан храму і роздавав гостинці від святого Миколая.

Фотогалерея:

 

Прес-служба Шацького благочиння

  Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Дизайн Кликоцюк Є.В. © 2009 Всі права захищені 2009 http://sh-orthodox.org.ua/
Передрук інформації можливий тільки при наявності активного посилання на джерело!
Редактор прот. Олександр Кликоцюк