|
В
селі Світязь, яке знаходиться на мальовничому березі прекрасного озера, 12 липня
цього року в Свято-Петропавлівському монастирі, вперше служилось дві Божественні
літургії, тому що, храм не міг вмістити всіх паломників і прихожан.
На
запрошення ігумена Арсенія настоятеля монастиря, на богослужіння прибули не
тільки священники Шацького благочиння, а із сусідніх облатей.
Віруючі
мали можливість слухати настановчі проповіді, і отримали духовну радість від
спільної молитви. |