4 березня в смт. Шацьк відбулося відкриття районного поліклінічного відділення. Для жителів Шацького району цей день став святковим. За короткий термін, з недобудованого приміщення, виросла прекрасна поліклініка з новими медичними інструментами і апаратами.
Кожна хороша справа розпочинається молитвою. То ж для освячення були запрошені священики Шацького району на чолі з благочинним прот. Миколою Вихором. Перед відкриттям був звершений чин освячення нового поліклінічного відділення, на якому були присутні лікарі, медсестри і техпрацівники.
По завершенню освячення благочинний прот. Микола привітав Дибеля Володимира Юрієвича, головного лікаря територіального медичного об’єднання, і весь медичний персонал з святом і відкриттям такого прекрасного поліклінічного відділення.