Сайт працює з благословення Преосвященнішого Володимира
Єпископа Володимир-Волинського і Ковельського.
ГОЛОВНА СВЯЩЕНИКИ ГОСТЬОВА КНИГА
шАЦЬК
зАБУЖЖЯ
ОСТРІВЯ
ПІЩА
ПУЛЕМЕЦЬ
ПУЛЬМО
РОСТАНЬ
сМОЛЯРИ СВІТЯЗЬКІ
СТОЛиНСЬКІ СМОЛЯРИ
світязький монастир
 
 православний календар
Наша кнопка
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
44000, Волинська обл.,

смт. Шацьк вул., Незалежності 28б

 

Гостьова книга

Всі користувачі соціальної мережі В Контакті, мають можливість залишати коментарі на нашому сайті

З повагою адміністрація сайту

Всього повідомлень 10 на 1 сторінках
10 Петро:
Гарний сайт
9 Куран Юра:
Хочу вас повідомити про деякі неточності щодо даних про священників Свято-Миколаївської церкви с. Пульмо. Перед прот. Яковом Глиннянко в церкві служив священник Понагайбо (Імя не пам"ятають мої дідусь і бабуся) Пізніше він виїхав в Турійський район!! А прот. Яків Глиннянко служив вже і в 1961р. оскільки саме в цьому році він вінчав моїх Дідуся з бабусею!!! Надіюсь ці корективи будуть взяті до уваги!! З повагою Куран Юра
8 Адміністрація сайту (Женік):
Шановний прот. Володимир, 5 пункт ми виконаємо, хоча я сам не вбачаю в цьому великої помилки, тому що в мережі інтернет не тільки в нас одних пише "Сайт створено з благословіння", наприклад Офіційний сайт Волинської Духовної Семінарії УПЦ: http://vdslutsk.ucoz.ua/index/0-2, або ще http://festzmi.org/node/156.
На рахунок всіх інших пунктів, ми працюємо в цьому плані, це все не так просто робиться. Як би ми при розробці сайту користувалися «Joomla lavra edition 2008» так як сайт АМВОН, тоді б проблеми не виникали, оскільки такі функції там передбачені наперед. А ми свій сайт створювали вручну, то такі функції нам потрібно теж писати самостійно.
Приносимо свої вибачення за незручності, які виникають у користувачів нашого сайту і адміністрація сайту буде намагатися видаляти рекламний спам в найшвидші терміни.

З повагою адміністрація сайту.

7 прот.Володимир Ровінський:
Шановний редакторе, від імені читачів і я хочу подякувати Вам за успішну працю православного ентузіаста! 1.Зверніть, будь-ласка, увагу на рекламний спам в Гостьові книзі. 2.Відключіть можливість публікувати посилання на сайти (тому що далі можливі прямі посилання на порно-сайти). 3. Публікуйте в Гостьовій книзі тільки після власної перевірки. 4. Включіть можливість оновлення коду. 5. Виправте "Сайт створено з благословіння" на "Сайт створено з благословення". Успіхів і Божої допомоги.
6 Іван:
Вітаю вас, возлюблені у Господі чада, зі святом Різдва Господа і Бога і Спаса нашого Іісуса Христа і Новим 2010 роком. Нехай наступний рік буде роком Божого милосердя, роком мирним і сприятливим, щоб ми прожили його в благочесті й чистоті, сходячи від сили в силу на шляху вічного спасіння. Симеон, Архієпископ Вінницький і Могилів-Подільський. Різдво Христове 2010 року м. Вінниця
5 Nikolas_by (Брест):
Рад приветствовать братьев во Христе! Также безмерно рад, что у Вас появился сайт, в создании которого Вы приложили все усилия, что бы церковная жизнь и история приграничного региона достойно освещалась и преподносилась общественности. Сам являюсь администратором православного сайта: http://stnikolas.brest.by - поэтому знаю меру Ваших трудов. Желаю Вам, друзья, духовного и творческого процветания в деле свидетельства о Истине-Христе Иисусе в глобальной сети интернета!
4 Татіана:
Дуже гарний, приємний сайт. Успіхів і Божої помочі Вам!
3 ієрей Олександр (редактор):
Шановні гості нашого сайту запрошуємо всіх ознайомитись з істрорією церков і сіл нашого благочиння, на наших сторінках Ви знайдете багато цікавої інформації з фотоальбомами. Чекаємо Ваші відгуки, зауваження і пропозиції. З повагою редактор ієреї Олександр. Спаси Вас Господи!
2 Сергій:
Мені дуже сподобався сайт, гарно оформлений, всі розповіді дуже цікаві. Тут можна прочитати і про історію місцевих храмів, і про історію сіл, в яких вони знаходяться. На мою думку, це дуже важливо, тому, що наприклад, про історію села Ростань і про місцеву церкву св. Георгія на всіх сайтах інтернету, окрім цього, немає інформації. Після того, як я знайшов цей сайт і прочитав усю інформацію про історію сіл і місцевих храмів, часто заходжу на сайт і читаю новини. Дуже сподобалась нова інформація про Світязький монастир. Бажаю всього найкращого!
1 Адміністрація сайту:
Дуже раді за те, що ви завітали на наш сайт. Залишайте свої враження і побажання