15-й фестиваль духовної та патріотичної пісні в смт. Ратне
14 червня відбувся фестиваль духовної та патріотичної пісні, який цього року проходив в смт. Ратне. Ця добра традиція започаткована владикою Симеоном 15 років назад актуальна і сьогодні. У фестивалі, як і кожного року, брали участь дитячі, молодіжні, та церковні хори з усіх куточків єпархії.
Фестиваль розпочався молитвою і привітальним словом єпископа Никодима, який є продовжувачем доброї традиції у Володимир-Волинській єпархії. На сцену були запрошені представники влади смт. Ратне, які також звернулись до слухачів зі словами привітання. Почесним правом відкрити фестиваль було надано хору священиків єпархії під керівництвом протоієрея Володимира Мацура.
Шацьке благочиння представив хор Різдво-Богородичного храму смт. Шацьк, під керівництвом Оксани Демедюк, який був відзначений як один з кращих серед учасників.
По закінченню виступу хорів зі своєю об’єктивною оцінкою до учасників звернулися члени журі, зазначивши, що багато колективів, в тому числі і дитячих, виступали на професійному рівні.
Єпископ Никодим звернувся зі словами подяки всім учасникам, гостям і тим, хто трудився в організації фестивалю.
Всіх колективів конкурсної програми було двадцять чотири, кожен хор отримав диплом учасника і в подарунок ікону Пресвятої Трійці.