Шацьке благочиння |
|
Похвала Пресвятої
Богородиці |
Фото галерея
Відео файли
20
березня, на свято Похвали Божої Матері, в Богородичному храмі смт. Шацьк,
зібрались духовенство Шацького благочиння на загальну сповідь. Духовенство
благочиння приступило до Таїнства Покаяння.
Багато прихожан теж приймали участь у таїнстві.
Хоч і триває
Великий піст, і весь храм зодягнений в темні одежі, але священнослужителі у
голубих ризах, блакитний – це колір Божої Матері. Саме її в цей день прославляє
Православна церква, і возносить свої гарячі молитви в покаянному плачі. Храм був
переповнений вірянами, люди залишили свої домашні турботи і прибули до храму
прославити Небесну Царицю. Серед прихожан були присутні меценати і представники
влади – Карпук Віктор Наумович і Сахарук Ольга Петрівна.
Богослужіння
очолив благочинний прот. Микола Вихор. З повчальним словом до прихожан звернувся
прот. Олександр Миронов, настоятель Богородичного храму с. Забужжя. По
закінченню літургії, в храмі був відслужений молебень. Після молебню благочиннй
привітав всіх з святом, наголосивши, що продовжується Великий піст, і нам усім
потрібно готувати свої душі до зустрічі Воскреслого Христа Спасителя.
Ієрей
Олександр Кликоцюк
|