25 червня в день пам’яті преподобного Онуфрія Великого в селищі Шацьк у тимчасовому храмі, який вперше відзначав престольне свято, відбулась сповідь духовенства Шацького благочиння.
Божественну Літургію очолив благочинний прот. Микола Вихор. По завершенні якої був відслужений молебень з хресним ходом до місця на якому відбудеться будівництво храму на честь преподобного Онуфрія. Звершили чин освячення хреста на місці будівництва храму. По закінченню якого благочинний, вітаючи всіх з святом, звернувся до прихожан і гостей з повчальним словом про життя праведного Онуфрія.
По хорошій традиції паломників запросили підкріпити свої фізичні сили за трапезою, яку приготували прихожани.