Шацьке благочиння |
|
Ставок біля стін обителі |

Намісник та братія з любов’ю прикрашають територію Світязького монастиря. Без перебільшення можна сказати, що будівництво обителі на новому місці є нелегким, але це не лякає отця Арсенія та його однодумців. Вже майже завершено будівництво братського корпусу, та не забувають про затишок прилеглої території. Біля храму нещодавно було викопано штучний ставок. А з настанням теплих весняних днів його прикрасили затишною альтанкою. По серед тихого водяного простору, для відпочинку від трудів, сидячи у затишку можна відатися роздумам та молитві.
Ієромонах Іов (Яковець)
|